Cachaca Ypióca Empalhada Prata

Cachaca Ypióca Empalhada Prata

480,00Kč

Cachaca Ypióca Empalhada Prata 1l (39%) Brazílie

Cachaça (výslovnost [ˌkaˈʃasɐ], počeštěně [kašasa]) je brazilský národní alkoholický nápoj, jenž je velmi často přirovnáván k rumu. K výrobě se používá zelená cukrová třtina. Cukrová třtina se nejdřív lisuje, pak se nechává kvasit a nakonec prochází destilací. Nejkvalitnější druhy se nechávají dozrávat v sudech. Slangově se Cachaça nazývá pinga, caninha nebo aguardente.

Ypioca Cachaca Prata zraje po dobu dvou let v sudech ze dřeva brazilského ořechu a je stáčena do ručně opletených lahví. Cachaca je Brazilskou variantou Kubánského rumu a vyrábí se z čerstvé zelené cukrové třtiny, zatímco rum se vyrábí z melasy neboli zbytků vzniklých při výrobě cukru. Prata má svěží a čistý charakter cachaca destilátu se sladkými a kořenitými tóny zatímco OURO má více dřevitý tón s nádechem kouře (vybírána především milovníky whisky).

Pravidla Rshopu:

Tento Rshop neslouží k nákupu zboží přes internet!
Provedením nákupu vytvoříte pouze rezervaci. Zboží si poté můžete vyzvednout a zaplatit přímo ve vinotéce BLENded wiNE.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.